Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kumulacja GB w nowym Red Bull Mobile na abonament

avatar
2
Obowiązuje do: odwołania
Kumulacja Internetu w RBM

20 lutego Red Bull Mobile całkowicie zmienił swoją ofertę, w tym m.in. abonament. Jedną z najciekawszych zmian jest kumulacja niewykorzystanego w danym miesiącu transferu!

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Kumulacja GB na 2 miesiące w RBM

Niewykorzystany pakiet internetowy przechodzi na kolejne 2 miesiące. Nie kumuluje się więc w nieskończoność, jak np. w Mobile Vikings (patrz: oferta Viking 29 No Limit). Mimo to jest to jednak i tak zmiana na lepsze, tym bardziej, że w parze idzie z nią wprowadzenie większych paczek danych na miesiąc.

Kumulacja Internetu w RBM

W zależności od wybranego planu taryfowego, do dyspozycji otrzymamy 10, 15 i 25 GB. Z kolei w topowej wersji otrzymamy Internet bez limitów GB.

Nie dość, że w nowym RBM transfer jest większy i przechodzi na kolejne 2 miesiące, to otrzymamy również dostęp do muzyki Tidal. Więcej na temat zmian u tego operatora znajdziesz tutaj.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

199 zł miesięcznie?
To jakieś kpiny czy mają nas za głupich?

To rzeczywiście dziwna sprawa. Był też problem z dostępnością nowych pakietów na stronie RBM i to chyba przez 2 dni od ich oficjalnego debiutu.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: