Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Huawei P Smart od 6 zł w RBM + etui gratis

Advertisement
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Huawei P Smart dostępny jest w ofercie Red Bull Mobile już od dłuższego czasu, ale tylko teraz dostaniemy do niego w prezencie ochronne etui. Sam koszt telefonu zaczyna się już od symbolicznych 6 zł.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Huawei P Smart z prezentem w RBM

Smartfona Huawei P Smart dostaniemy za 6 zł już w poniższym planie taryfowym:

Huawei P Smart abonamentAbonament RBM z 25 GB to tylko jeden z czterech oferowanych przez sieć planów taryfowych z telefonem. Policzyliśmy koszty w każdym z nich:

  • RBM 10 GB – 386 zł na start, 49 zł miesięcznie, 1611 zł przez 2 lata
  • RBM 15 GB – 76 zł na start, 69 zł miesięcznie, 1781 zł przez 2 lata
  • RBM 25 GB – 6 zł na start, 89 zł miesięcznie, 2191 zł przez 2 lata
  • RBM bez limitu GB – 6 zł na start, 199 zł miesięcznie, 4831 zł przez 2 lata

Kwota powyżej 4800 zł nie jest pomyłką drukarską – tyle zapłacimy za całość umowy z telefonem Huawei P Smart w przeciągu 24 miesięcy! To kolejny przykład na to, że pakiet ten może być niezłą alternatywą tylko dla drogich modeli flagowych, za których opłata startowa w niższych abonamentach jest zaporowa. W tym przypadku najtaniej wychodzi najniższy plan z 10 GB transferu, a sama cena telefonu nie jest specjalnie wysoka. Jeżeli potrzebujemy większą paczkę danych, zdecydujmy się na wyższy abonament, ale nie za 199 zł miesięcznie.

Do zestawu z Huawei P Smartem operator dołącza ochronne etui Huawei. Oferta dostępna jest dla nowych i stałych klientów.

Przejdź do promocji

 

Huawei P Smart od 6 zł w RBM + etui gratis
5 (100%) 3 głosów

avatar