Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przedsprzedaż w Play – nowy Samsung Galaxy Z Fold4 5G i Samsung Z Flip4 5G już dostępne

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Samsung Galaxy Z Fold 4

Play uruchomił przedsprzedaż najnowszych składanych smartfonów od Samsunga. Mowa oczywiście o Samsungu Galaxy Z Fold4 5G i Samsungu Galaxy Z Flip4 5G. Oba modele można już zamawiać na odpowiednich stronach sieci.

Promocja Play – Przedsprzedaż Samsung Galaxy Z Fold4 5G i Samsung Galaxy Z Flip4 5G

Oto przykładowy abonament Play w niskiej cenie:

W przedsprzedaży do wyboru są trzy warianty składanych Samsungów. Jedna opcja dotyczy większego z nich, natomiast pozostałe dwie przeznaczone są dla mniejszego składaka:

Wszystkie opcje w wariantach przedsprzedażowych należą do ofert No Limit z ratami. Możesz się tutaj zdecydować między innymi na abonament Solo L 5G, w którym otrzymujesz między innymi nielimitowane usługi do wszystkich sieci w Polsce oraz pakiet nielimitowanego internetu (120 GB z pełną prędkością). Są również oferty łączone.

Przedsprzedaż potrwa do 25 sierpnia. Natomiast wysyłka telefonów odbędzie się po 18 sierpnia. Jeśli zdecydujesz się na ofertę przedsprzedażową możesz także skorzystać z programu „Odkup”, w którym do zwrotu jest aż do 5000 zł przy zakupie nowych telefonów Samsunga.

Zobacz również: Promocje operatorów na lato 2022

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: