Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

10 GB za 10 zł w Red Bull Mobile!

Obowiązuje do: 31.12.2015

Red Bull Mobile Darmowy StarterRed Bull Mobile po ostatniej zmianie swojej taryfy na kartę wprowadza kolejną bombę - 10 GB za jedyne 10 zł! Promocja trwa do końca grudnia. Ale to nie wszystko - od teraz istnieje możliwość zamówienia startera za 0 zł.

Red Bull Mobile w ścisłej czołówce

W darmowym starterze dostajemy na dobry początek 3 zł do wykorzystania oraz pakiet internetowy 1 GB. Przypominamy, że za 30 zł Red Bull Mobile oferuje darmowe rozmowy (w tym na numery stacjonarne), SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, a także 5 GB Internetu.

Co za tym idzie, za 40 zł dostajemy całkowicie nielimitowane połączenia i aż 15 GB pakietu internetowego! O ile w przedziale do 30 zł mamy bardzo wyrównane oferty innych sieci (Lycamobile, Mobile Vikings i Virgin Mobile), to w przedziale do 40 zł nie ma obecnie lepszej oferty prepaid. Szkoda tylko, że promocyjne 10 GB będzie można aktywować jedynie do końca grudnia.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów