Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

10 GB za 10 zł w Red Bull Mobile!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
10 GB za 10 zł w Red Bull Mobile!

Red Bull Mobile Darmowy StarterRed Bull Mobile po ostatniej zmianie swojej taryfy na kartę wprowadza kolejną bombę – 10 GB za jedyne 10 zł! Promocja trwa do końca grudnia. Ale to nie wszystko – od teraz istnieje możliwość zamówienia startera za 0 zł.

Red Bull Mobile w ścisłej czołówce

W darmowym starterze dostajemy na dobry początek 3 zł do wykorzystania oraz pakiet internetowy 1 GB. Przypominamy, że za 30 zł Red Bull Mobile oferuje darmowe rozmowy (w tym na numery stacjonarne), SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, a także 5 GB Internetu.

Co za tym idzie, za 40 zł dostajemy całkowicie nielimitowane połączenia i aż 15 GB pakietu internetowego! O ile w przedziale do 30 zł mamy bardzo wyrównane oferty innych sieci (Lycamobile, Mobile Vikings i Virgin Mobile), to w przedziale do 40 zł nie ma obecnie lepszej oferty prepaid. Szkoda tylko, że promocyjne 10 GB będzie można aktywować jedynie do końca grudnia.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: