Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Walentynki w abonamencie i mixie od Plusa

Obowiązuje do: odwołania
Walentynkowe przeceny w abonamencie i mixie od Plusa

Walentynkowe przeceny w abonamencie i mixie od Plusa

Polkomtel jednak nie ogranicza swoich walentynkowych promocji do smakołyków. Osoby będące na diecie również mogą skorzystać z rabatów tego operatora, gdyż dotyczą one także ofert na abonament i mix.

6 miesięcy gratis, tańsze telefony

W przypadku ofert na abonament będziemy mogli cieszyć się darmowymi sześcioma miesiącami na początku trwania umowy, o czym już kiedyś pisaliśmy. Ponadto w zestawie (w zależności od taryfy) dostaniemy nie tylko telefon, ale również słuchawki lub smartwatch. Promocja dotyczy osób przedłużających umowę oraz przechodzących z mixa lub prepaid. To nie wszystko – dla zwolenników mixa Plus przygotował przecenione telefony i smartfony w taryfach mix elastyczny.

Przykładowa oferta na abonament:

Przykładowa oferta mix elastyczny:

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (1 vote)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów