Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

0 zł za pierwszy miesiąc w Premium Mobile do końca roku!

Obowiązuje do: 31.12.2018

Premium Mobile przedłużył wakacyjną promocję z rabatem na pierwszy miesiąc. Osoby przenoszące numer do wirtualnego operatora w lipcu i sierpniu byli zwolnieni z opłaty za pierwszy rachunek. Teraz promocja trwa do końca roku.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty na abonament

1 miesiąc za 0 zł w Premium Mobile

Podobnie jak w wakacje, również i tym razem promocja obejmuje pakiety Freedom1, 2 i 3. Z akcji wyłączona zostaje najtańsza i najmniej rozbudowana taryfa FreedomPL.

Premium Mobile rabat 0 zł

Wielką zaletą Premium Mobile jest oferowanie bardzo dobrych zakresów swoich abonamentów w atrakcyjnych cenach. Kolejny plus to brak długoterminowej umowy - korzystasz z usług operatora tak długo, jak tylko chcesz. Właśnie dlatego pakiety operatora od wielu miesięcy goszczą w naszych rankingach ofert komórkowych.

Więcej szczegółów na temat promocji w jej Regulaminie.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów