Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Niższa cena abonamentu dla firm w Premium Mobile

avatar
2
Obowiązuje do: odwołania
Premium Mobile logo

Premium MobilePremium Mobile oferuje bardzo tanie plany taryfowe abonamentu, również dla firm. Ich ceny możemy jeszcze obniżyć, dzięki dostępnej usłudze „oszczędnik”. Na czym ona polega i ile możemy zyskać?

Rabaty na abonament dla przedsiębiorców

Na jednej umowie Premium Mobile dla firm możemy zamówić do 6 kart SIM za 19,90 zł netto (24,49 zł brutto) każda. Łącząc nasz abonament z usługami oferowanymi przez partnerów operatora możemy dodatkowo obniżyć nasze rachunki miesięczne. Tak prezentują się owe usługi i rabat na abonament, jaki nam z nimi przysługuje:

  • do 5000 zł rabatu za konto firmowe za 0 zł – IdeaBank
  • 10% rabatu za prąd – Konerg
  • 10% rabatu za gaz – Konerg
  • 600 zł oszczędności na usługach i księgowych – Tax Care

Każda z wyżej wymienionych usług zmniejsza rachunek za jedną kartę SIM. W przypadku czterech numerów (w umowie na 12 miesięcy) łączna suma rachunków wynosi 97,91 zł (z VAT) i może zmniejszyć się maksymalnie do 48,71 zł brutto!

Przykładowa oferta Premium Mobile dla firm:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Błąd. Taryfa S kosztuje 19,90 netto, czyli 24,48 brutto/24 miesiące

Zgadza się – Taryfa „S” kosztuje 24,48 zł brutto w umowie na 2 lata, lecz w abonamencie bez telefonu. Za 36,78 zł brutto dostajemy to samo, ale z dołączonym telefonem. I właśnie ta druga oferta jest umieszczona w powyższym tekście.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: