Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

5 GB więcej w abonamencie Premium Mobile!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Premium Mobile promocja

Wirtualny operator Premium Mobile zwiększa transfery internetowe w wybranych abonamentach. Od dziś dostaniesz 5 GB więcej bez zmiany wysokości miesięcznych rachunków!

+5 GB ekstra w Premium Mobile

Premium Mobile zwiększa transfer danych w pakietach Freedom1 oraz Freedom3.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI +5 GB NA PREMIUMMOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Powyższe plany taryfowe to naturalnie bezterminowe abonamenty, a więc z umową na czas nieokreślony – na tak długo, ile tylko zechcesz! Tak zwiększa się w nich transfer:

  • Freedom1 10 GB -> 15 GB
  • Freedom3 40 GB 5G -> 45 GB 5G

To znakomita wiadomość zwłaszcza w przypadku podstawowego pakietu Freedom1, który praktycznie od swojego debiutu w 2016 roku nie miał dotąd zwiększanej paczki danych!

Zobacz również: 2x więcej GB w Premium Mobile za przeniesienie numeru

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: