Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premia Samsung – zwrot do 500 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Samsung cashback 500 zł

Samsung wraca do swojej promocji ze zwrotem gotówki z bankomatu. Tym razem premia wynosi nawet 500 zł, a sama akcja przeprowadzana jest również wśród operatorów komórkowych.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Promocja obejmuje Samsunga Galaxy A40 oraz Samsunga Galaxy Note 10/10+. Zwrot w ich przypadku wynosi odpowiednio 250 i 500 zł. Jeżeli jesteś zainteresowany tymi modelami, przeczytaj naszą recenzję Galaxy A40 i porównanie Galaxy Note 10 z Note 10+.


Jednym z operatorów, gdzie otrzymamy Premię Samsung, jest Play. Oto jego przykładowe oferty (abonament bez limitów na 2 lata) i ceny:

 • Galaxy A40 – 1 zł na start, 95 zł miesięcznie
 • Galaxy Note 10 – 499 zł na start, 200 zł miesięcznie

Przejdź do promocji ->


Kolejnymi sieciami GSM z cashbackiem do 500 zł jest Plush i jego macierzysty Plus.

 • Galaxy A40 – 1 zł na start, 82 zł za abonament i sprzęt (Plus)
 • Galaxy Note 10 – 399 zł na start, 154 zł za abonament i sprzęt (Plus)
 • Galaxy A40 – 1 zł na start, 73 zł za abonament i sprzęt (Plush)
 • Galaxy Note 10 – 2099 zł na start, 110 zł za abonament i sprzęt (Plush)

Przejdź do promocji ->


Promocja jest również dostępna w ofercie T-Mobile.

 • Galaxy A40 – 1 zł na start, 79 zł miesięcznie
 • Galaxy Note 10+ – 4019 zł na start, 79 zł miesięcznie

Przejdź do promocji ->


Mechanizm działania promocji Premia Samsung:

 1. Kup smartfon Samsung Galaxy Note10+/Note 10 lub A40 w dniach 20.01-09.02.2020 r. i aktywuj go z aktywną polską kartą SIM do 12.02.2020 r. Zaloguj się do aplikacji Samsung Members na swoim smartfonie.
 2. Po 14 dniach od aktywacji telefonu, kliknij w baner, który pojawi się w zakładce „Korzyści” w sekcji „Oferty” w aplikacji Samsung Members.
 3. Po kliknięciu w banner, kliknij w przycisk „Pobierz kupon”, który później posłuży Ci za numer transakcji przy wypłacie gotówki. Kody pobrane w dniach od poniedziałku do niedzieli są aktywowane w czwartek kolejnego tygodnia. Potwierdzeniem aktywacji kodu będzie przesłanie numeru PIN na Twój adres e-mail, podany w ramach rejestracji Konta Samsung.
 4. W ciągu 7 następnych dni udaj się z kodem z aplikacji oraz kodem PIN do bankomatu sieci własnej Euronet, obsługującego promocję. Wybierz opcję transakcji bez karty, odnajdź w menu „Promocja Samsung”, po czym wprowadź numer transakcji oraz kod PIN. Odbierz gotówkę.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.