Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kup Galaxy Note10/Note10+ i zyskaj dodatkowe 400 zł!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Samsung ODKUP promocja

Rozpoczęła się kolejna edycja promocji Samsung Odkup u operatorów. Kup jednego z dwóch biznesowych smartfonów koreańskiego producenta i zyskaj gwarantowane 400 zł!

Samsung Odkup – 400 zł ekstra

Warunki promocji są bardzo proste. Kupujesz Samsunga Galaxy Note10 lub Galaxy Note10+ i jednocześnie sprzedajesz swojego starego smartfona. Jego wycena zostanie podwyższona o dodatkowe i gwarantowane 400 zł!

Przykładowe oferty z Galaxy Note10:

Recenzja Galaxy Note10 i Note10+ ->

Warunki promocji:

  1. Kup Galaxy Note10 | Note10+ Kup smartfon w okresie od 13.04 do 26.04.2020 r. Aktywuj zakupione urządzenie i zaloguj się na nim do Aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung do 29.04.2020 r.
  2. Odbierz voucher Po upływie 14 dni od daty aktywacji Urządzenia w Aplikacji Samsung Members Uczestnikom na Urządzeniu wyświetli się baner z Voucherem. Uczestnicy będą mogli pobrać i wykorzystać Voucher do dnia 14 maja 2020, godz. 23:59.
  3. Wyceń stary smartfon u Partnera promocji Wejdź na wycena.samsung.pl, wyceń smartfon i podaj otrzymany voucher, by zwiększyć wycenę sprzedawanego przez Ciebie smartfona. Dodaj kod z vouchera i powiększ wysokość wyceny o 400 zł.
  4. Pożegnaj stary smartfon Kurier bezpłatnie odbierze smartfon w dogodnym dla Ciebie miejscu.
  5. Otrzymaj przelew Po potwierdzeniu stanu sprzedawanego smartfona, Partner promocji przeleje pieniądze na Twoje konto.

Promocja trwa do 26 kwietnia lub wyczerpania zapasów voucherów.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.