Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG Zero w promocyjnym abonamencie Orange

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
6 miesięcy abonamentu za free w Orange

6 miesięcy abonamentu za free w Orange

LG Zero jest wśród polskich operatorów dość egzotycznym modelem, gdyż aktualnie oferowany jest tylko w sieci Orange. Tego smartfona możemy znaleźć m.in. w promocyjnej ofercie tego operatora.

6 miesięcy gratis za kod rabatowy

Aby wziąć udział w promocji wystarczy, że wygenerujemy na stronie Orange specjalny kod rabatowy. Po jego aktywacji system przekieruje nas z powrotem do strony głównej serwisu, gdzie możemy dokonać zamówienia dwuletniego pakietu. Wówczas przez pierwsze 6 miesięcy nie będziemy musieli opłacać abonamentu. Promocja dotyczy tylko osób przenoszących numer do Orange (z wyłączeniem nju mobile) i następujących pakietów:

  • Smart Plan LTE 69,99
  • Smart Plan LTE 89,99

W zależności od wybranej taryfy, cena urządzenia będzie niższa (w przypadku LG Zero 179 zł i 1 zł odpowiednio dla tańszej oraz droższej oferty). Oczywiście do wyboru mamy również inne modele smartfonów. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Oferta Smart Plan LTE 69,99:

Oferta Smart Plan LTE 89,99:

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (1 vote)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.