Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Scrolluj bez końca – bonusy w Plush na kartę

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Plush na kartę bonusy

Plush rozpoczął kampanię reklamową wspierającą ofertę na kartę. Informuje w niej m.in. o ekstra 10 GB na YouTube’a i TikToka oraz o darmowych social mediach.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Aby korzystać z pakietów Plush na kartę wystarczy doładowanie już za 5 zł, ale największa frajda zaczyna się od 25 zł. Wówczas operator zapewnia na 30 dni:

  • nielimitowane minuty do wszystkich
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich
  • 10 GB transferu
  • kolejne 10 GB na YouTube i TikTok
  • bezpłatne social media (FB, Messenger, WhatsApp i Instagram)

O bonusowym transferze na TikTok pisaliśmy już początkiem grudnia. A to nie koniec atrakcji! Za polecenie znajomego (zakup startera lub przeniesienie numeru) dostaniecie po 5 GB ekstra na okres 30 dni! Ponadto Plush oferuje dodatkowe pakiety internetowe:

  • 5 GB – cena 5 zł na 30 dni
  • 200 GB w nocy – cena 10 zł na 30 dni (transfer w godzinach 1:00-8:00)

>>> Przejdź do promocji <<<

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: