Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus i Plush na kartę z 15 GB

avatar
1
Obowiązuje do: odwołania
Plus na kartę 15 GB

Plus i Plush wprowadzają nowy pakiet na kartę z większą paczką danych. Nowe oferty powstały w wyniku reakcji na szalejącego koronawirusa i akcję #ZostańWDomu.

#ZostańWDomu

Nowe oferty kosztują 30 zł, a ważność konta wynosi 30 dni. Operatorzy zapewniają w nich nielimitowane połączenia i wiadomości tekstowe oraz 15 GB.

Przejdź do promocji ->

W ramach akcji #ZostańWDomu wprowadzono dodatkowo nowe paczki GB:

  • 5 GB za 5 zł na 5 dni
  • 10 GB za 10 zł na 10 dni
  • 30 GB za 30 zł na 30 dni

Startery Plusa i Plusha kosztują tylko 5 zł i zapewniają odpowiednio 6 i 15 GB na start. W obu przypadkach wysokości doładowania są identyczne i za 30 zł można aktywować nowy pakiet no limit + 15 GB. Jest on dostępny w taryfie Elastyczny Plus i Nowy Plush.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Pakiet jest 5 zł drozszy-gdzie tu promocja?

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: