Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

50% więcej GB w Plush Internet mobilny!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Plush promocja GB

O dziś startuje promocja z pakietem internetowym w ofercie Plusha. Kup jego Internet mobilny i zyskaj o 50% większy transfer danych!

O 50% więcej GB w Plushu!

Promocja operatora obejmuje Internet mobilny za 30 zł miesięczne. Tak wygląda ta oferta:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI PLUSH 50% WIĘCEJ GB NA PLUSHBEZLIMITU.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Oficjalny komunikat operatora:

Od 7 września br. klienci wybierający internet mobilny od Plusha w abonamencie za 30 złotych miesięcznie otrzymają aż o 50% więcej gigabajtów, czyli 60 GB. Większa liczba gigabajtów zapewni jeszcze więcej wolności i swobody korzystania z internetu podczas rozpoczynającego się roku szkolnego i akademickiego. Klienci, którzy podpiszą umowę na czas nieokreślony z abonamentem za 30 złotych miesięcznie otrzymają pakiet 60 GB, zamiast 40 GB. Dodatkowo, po upływie następnych miesięcy czeka na nich kolejna niespodzianka. Po 6 miesiącach pakiet danych wzrośnie do 90 GB, a po roku do aż 120 GB. Z większego pakietu danych można korzystać całą rodziną. Klienci, którzy podpiszą kolejną umowę otrzymują 5 złotych zniżki na drugi abonament internetowy w Plushu

Plush nie zdradza, na jak długo będzie oferował swój pakiet Internetu mobilnego za 30 zł z większym transferem danych. Możliwe, że to zmiana na stałe.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: