Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet mobilny Plush 200 GB + Tidal Premium!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Plush abonament z telefonem

Plush wciąż oferuje Tidal Premium w swoim topowym pakiecie Internetu mobilnego. Jest on lepszy niż kiedykolwiek wcześniej!

Aktualizacja: 21.07.2022.

Plush 200 GB 5G

Oferta Plusha kosztuje miesięcznie 60 zł i zapewnia aż 200 GB transferu 5G. Tak prezentuje się w całej okazałości:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI PLUSH 200 GB + TIDAL NA PLUSHBEZLIMITU.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Plush będzie oferował swój topowy pakiet Internetu mobilnego do jego wycofania, a do 29 grudnia będzie w nim promocyjnie świadczył usługi 5G dodatkowo oferuje łączność 5G! Przez całą umowę – ale nie dłużej niż 24 miesiące – będzie też zapewniał dostęp do Tidal Premium. Jednocześnie przez pierwszy miesiąc otrzymasz bezpłatny dostęp do platformy HBO Max.

Taryfa pozwala też na wykonywanie połączeń wychodzących i tekstowych SMS w cenie odpowiednio 0,29 zł za minutę i 0,19 zł za jedną wiadomość.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: