Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Disney+ za darmo w Plushu przez rok!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Plush Disney+ za darmo

Disney+ jest dostępny za darmo nie tylko w macierzystym Plusie, ale i jego submarce Plush! Wybierz atrakcyjny abonament tego operatora i korzystaj z Disney+ za darmo przez cały rok!

Promocja Disney+

Oto przykładowy abonament Plusha z telefonem od 1 zł na start:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI DISNEY+ NA PLUSHBEZLIMITU.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Promocja z Disney+ za darmo przez 12 miesięcy obowiązuje we wszystkich abonamentach Plusha z wyjątkiem oferty bezterminowej.

  1. Jeśli kupiłeś w Plush ABONAMENT ofertę z Disney+, otrzymasz email powitalny lub SMS z informacją o Disney+ w ciągu 24 godzin na adres e-mail oraz/lub numer telefonu, który podałeś przy podpisaniu umowy. Jeżeli przedłużyłeś umowę wraz z Disney+, sms lub mail z potwierdzeniem aktywacji przyjdzie w ciągu 24 godzin od startu nowych warunków, na które się zdecydowałeś (nowy okres rozliczeniowy).
  2. W mailu znajdziesz link do strony dedykowanej tylko dla Ciebie, na której dokończysz proces rejestracji. Postępuj dalej zgodnie z krokami opisanymi na ekranie.
  3. W wiadomości znajdziesz również unikalny numer użytkownika w usłudze Disney+. Zachowaj go.

Może się jednak okazać, że z jakiś powodów nie dostałeś maila powitalnego (np. trafił do spamu). Wyślij wówczas wiadomość SMS pod numer 2601 o treści „DISNEY”. Możesz też zalogować się do iPlus i odszukać zakładkę Disney+ w menu – to właśnie w niej znajdziesz link do dedykowanej strony Disney+ z procesem rejestracyjnym. Wystarczy już tylko pobrać aplikację Disney+ i gotowe!

Promocja obowiązuje przez cały rok. Od 13. miesiąca opłata za korzystanie z platformy Disney+ wyniesie 28,99 zł miesięcznie.

Zobacz również: Disney+ bez opłat nawet przez 2 lata w Netii

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: