Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plush – super cena Samsunga Galaxy A50

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Galaxy A50 abonament

Plush promuje na swojej stronie internetowej Samsunga Galaxy A50, którego udostępnia w „super cenie”. Opłata startowa za tego smartfona wynosi obecnie tylko 49 zł.


>>> Recenzja Samsung Galaxy A50 <<<


Południowokoreański smartfon ze średniej półki kosztuje tyle w poniższym abonamencie Plush ABO 15 GB:

Galaxy A50 abonament


Nie chcesz abonamentu? Szukasz telefonu bez umowy? Samsung Galaxy A50 kosztuje w Play bez umowy 1578 zł. Możesz go też zamówić na 10 rat 0%!

 

Do telefonu można dobrać bezterminową ofertę bez limitu z 10 GB za 25 zł.


Jeszcze jakiś czas temu Samsung oferowany był w tej ofercie za 199 zł. Umowa na abonament zawierana jest na 24 miesiące, natomiast smartfona można spłacać w 24 lub 36 ratach, które są dodawane do abonamentu. W zależności od liczby rat ich wysokość jest różna:

  • 24 raty – 65 zł
  • 36 rat – 43 zł

Samsung Galaxy A50 oferowany jest w Plushu w kilku kolorach. Możemy wybrać czarną, białą, niebieską oraz koralową wersję kolorystyczną.


>>> Przejdź do promocji <<<

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.