Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Więcej GB dla osób przedłużających umowę z Plushem

Obowiązuje do: odwołania

Sieć Plush wprowadziła bonus dla stałych klientów, którzy postanowią przedłużyć umowę z operatorem. Można w ten sposób dostać transfer większy o 5 gigabajtów.

Plush 20 GB

Promocja trwa od 5 czerwca 2019 do odwołania. Klienci, którzy wybiorą pakiet odnowieniowy z telefonem, otrzymają nie 15, a 20 GB.

Oferta z telefonem dla nowego klienta:

Plush 20 GB z telefonem

Abonament Plush ABO L+ oprócz 20 gigabajtów oferuje nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich, a także darmowe social media, nieograniczone korzystanie z YouTube’a przez 1 kwartał i darmowy HBO GO przez 2 miesiące. Pod tym względem nie różni się od standardowego Plusha ABO 15 GB, nie licząc większego transferu i ceny, która jest… niższa o 1 grosz i wynosi – nie licząc raty za telefon – 24,99 zł.

Opłata zawiera upust z aktywną E-Fakturą – bez niej cena wynosi 34,99 zł. W przypadku abonamentu bez telefonu, paczka internetowa oferowana jest w wielkości 15 GB.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów