Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P9 Lite (2017) + selfie stick w Plushu

avatar
1
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Plush selfie stick prezent

Plush od dłuższego czasu oferuje w swoim abonamencie ABO 15 GB model Huawei P9 Lite (2017) DS. Obecnie istnieje również możliwość zakupienia smartfona w zestawie z SelfieStick AF14.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Selfie Stick gratis w Plushu

Huawei P9 Lite (2017) DS kosztuje tylko symboliczną złotówkę. Do abonamentu 25 zł należy doliczyć osobną ratę za sprzęt (jak np. w macierzystym Plusie czy Orange). Oto wspomniana oferta operatora:

Plush selfie stick prezent

W przypadku chińskiego smartfona jego rata wynosi 29 zł miesięcznie, co przekłada się na łączną sumę rachunków miesięcznych w wysokości 54 zł. Przez 2 lata całkowity koszt kontraktu wyniesie więc 1297 zł, który można jeszcze dodatkowo obniżyć. Jak to zrobić? Wystarczy przenieść numer do Plusha, aby odebrać bonus w postaci 3 miesięcy za 0 zł (łącznie 75 zł upustu).

Zobacz również: P9 Lite (2017) z DJI Osmo w Plushu.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

I tak uważam, że się nie opłaca. Sama kupię taniej. Właśnie przeniosłam się do Virgin Mobile, bo trafił do mnie ich plan na kartę i jestem teraz na etapie poszukiwań telefonu. Mam kilka opcji i jest wśród nich Huawei, ale P10 Lite.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.