Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

3 nowości LG w Plushu – telefony za 1 zł

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Plush abonament

Od niedawna oferta Plusha poszerzyła się o 3 nowe budżetowe smartfony LG z serii K. Mowa o modelach K22, K42 oraz K52. W przypadku tych 2 ostatnich dostaniesz voucher na New Balance.

Voucher New Balance -50%

Cała trójka dostępna jest za symboliczną złotówkę w znakomitym abonamencie Plush ABO 15 GB:

Przejdź do promocji ->

Abonament zawierany jest na 24 miesiące, natomiast przed zawarciem umowy to Ty decydujesz, czy raty za smartfona płacisz przez 2 czy przez 3 lata. W przypadku drugiej opcji raty są wyraźnie niższe.

Telefony LG oferowane są w 2 wersjach kolorystycznych. Tylko teraz do LG K42 i LG K52 otrzymasz voucher -50% do NB! Promocja trwa do 10 listopada 2020, ale aby otrzymać bonus nie zapomnij zarejestrować produktu na stronie strefalg.pl do 14 listopada.

Promocja NB nie obejmuje modelu LG K22. Zobacz również:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: