Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plush – Huawei Y6 (2018) przeceniony o 148 zł

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Plush promocja

Plush obniżył opłatę startową za tegorocznego Huawei Y6 Triple Slot. Telefon jeszcze niedawno kosztował w abonamencie operatora 148,99 zł na start, a jego obecna cena wynosi tylko 1 zł.

Porównaj oferty na abonament

Taniej w Plushu

Przecena o niemal 150 zł modelu Huawei Y6 (2018) z pewnością wpłynie na jego lepszą sprzedaż. Smartfon dostępny jest w poniższym abonamencie:

Plush promocja

Do kwoty 25 zł należy doliczyć ratę za sprzęt, która w tym przypadku wynosi 27 zł. Miesięczne rachunki wyniosą więc 52 zł, a przez 2 lata zapłacimy za usługi i telefon 1249 zł. To niewiele mniej niż równy miesiąc temu, kiedy Huawei Y6 zadebiutował w Plushu. Nie jesteśmy jednak teraz skazani na wysoką opłatę początkową, która skutecznie potrafi odstraszyć potencjalnego klienta.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.8/5 - (5 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów