Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plush – Huawei Y6 (2018) przeceniony o 148 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Plush promocja

Plush obniżył opłatę startową za tegorocznego Huawei Y6 Triple Slot. Telefon jeszcze niedawno kosztował w abonamencie operatora 148,99 zł na start, a jego obecna cena wynosi tylko 1 zł.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Taniej w Plushu

Przecena o niemal 150 zł modelu Huawei Y6 (2018) z pewnością wpłynie na jego lepszą sprzedaż. Smartfon dostępny jest w poniższym abonamencie:

Plush promocja

Do kwoty 25 zł należy doliczyć ratę za sprzęt, która w tym przypadku wynosi 27 zł. Miesięczne rachunki wyniosą więc 52 zł, a przez 2 lata zapłacimy za usługi i telefon 1249 zł. To niewiele mniej niż równy miesiąc temu, kiedy Huawei Y6 zadebiutował w Plushu. Nie jesteśmy jednak teraz skazani na wysoką opłatę początkową, która skutecznie potrafi odstraszyć potencjalnego klienta.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.8/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.