Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Watch GT Active w Plushu za 1 zł

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów

Szukasz taniego smartwatcha? Mniej od Plusha już chyba nie można żądać - operator oferuje model Watch GT Active za 1 zł w swoim abonamencie.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Watch GT Active za 1 zł na start

Smartwatch idealny dla osób uprawiających sportowy tryb życia dostępny jest w bardzo atrakcyjnym pakiecie Plush ABO 15 GB. Oto, co dostaniemy w ramach tej oferty:

Huawei Watch GT Active abonament


Nie chcesz abonamentu? Szukasz telefonu bez umowy? Huawei Watch GT Active kosztuje w Play bez umowy 698 zł. Możesz go też zamówić na 10 rat 0%!

 

Do telefonu można dobrać bezterminową ofertę bez limitu z 10 GB za 25 zł.


Umowa na abonament zawierana jest na 24 miesiące, a do abonamentu w kwocie 25 zł doliczana jest osobno rata za sprzęt. Watch GT Active może być spłacany w 24 lub 36 ratach - im więcej, tym niższe zobowiązanie miesięczne:

  • 24 raty - 37 zł na miesiąc +25 zł
  • 36 rat - 25 zł na miesiąc +25 zł

Podsumowując - miesięczne rachunki wyniosą 50 lub 62 zł. Huawei Watch GT Active dostępny jest w modnym, pomarańczowym kolorze opaski. Uwaga! Zostały już tylko ostatnie sztuki!


>>> Przejdź do promocji <<<

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów