Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Tańszy Huawei P9 Lite Mini w Plushu

avatar
1
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Plush ABO 15 GB

Plush kolejny raz obniżył cenę Huawei P9 Lite Mini Dual SIM. Obecnie klient jest zwolniony z opłaty startowej, a raty miesięczne za smartfona są niższe niż kiedykolwiek.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Huawei P9 Lite Mini za 0 zł

Huawei P9 Lite Mini DS obecnie nic nie kosztuje – opłata startowa za chińskiego smartfona wynosi 0 zł. Oferowany jest w abonamencie operatora Plush ABO 15 GB:

Plush ABO 15 GB

Pierwotne raty za sprzęt – liczone osobno do abonamentu – wynosiły 29 zł. Początkiem roku zostały obniżone o 2 zł (do 27 zł), a obecnie wynoszą tylko 24 zł. Oznacza to, że łączna wysokość rachunków nie będzie teraz przekraczać 50 zł miesięcznie.

Obniżka cen w Plushu oznacza zaoszczędzenie 121 zł względem wcześniejszej oferty z Huawei P9 Lite Mini DS.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.2/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Z jednej strony taniej, tyle tylko, że to jest taniej w stosunku do ich oferty, a czy to jest tanie wyjście generalnie to już inna sprawa ;) Więc ja wolę przy doładowaniach za 19 zł w Virgin Mobile zostać, a telefon dokładnie ten lite mini kupiłem sobie sam

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: