Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P40 z drugim telefonem w Plush ABO

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Huawei P40 abonament

Plush oferuje zestaw składający się z 2 telefonów: Huaweia P40 z górnej półki oraz budżetowego Huaweia Y5p. Za całość zapłacisz na start mniej niż 1500 zł.

Huawei P40 + Y5p

Huawei P40 128 GB 5G z Y5p 32 GB kosztuje w opłacie startowej dokładnie 1498,95 zł. Smartfony otrzymasz w poniższym abonamencie:

Przejdź do promocji ->

Abonament trwa 24 miesiące, natomiast raty za sprzęt możesz spłacać przez 2 lub 3 lata. Huawei P40 dostępny jest w czarnej wersji kolorystycznej. Uwaga – zostały ostatnie sztuki! Nie przegap okazji!

W tej samej cenie możesz zyskać – zamiast telefonu Huawei Y5p 32 GB – opaskę sportową Band 4. Który zestaw wybierasz?

Zobacz więcej:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: