Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P40 + Band 4 w Plush ABO

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Plush Huawei P40 promocja

Do flagowego Huaweia P40 otrzymasz opaskę sportową Band 4. Taki zestaw przygotował dla Ciebie operator Plush!

Zestaw Huawei w Plushu

Całość dostępna jest w poniższym abonamencie bez limitów:

Przejdź do promocji ->

Opłata startowa nie jest najniższa, ale w skali całej umowy Plush wychodzi bardzo korzystnie. Huawei P40 (o wartości blisko 3000 zł) z podwójnym aparatem do selfie występuje w kolorze szarym lub czarnym, natomiast opaska fitness Band 4 tylko w czarnym.

Opłatę ratalną za sprzęt można rozłożyć na 24 lub 36 miesięcy, natomiast sam abonament komórkowy podpisywany jest na okres 2 lat.

SPRAWDŹ najlepsze oferty z Huawei P40
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: