Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plush ABO 3 GB pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Plush ABO 3 GB

Wiedzą czego chcą, mają spore oczekiwania i nieustannie śledzą rynek. Pokolenie C to młodzi ludzie urodzeni w świecie zaawansowanej technologii, którzy są świadomymi klientami. Trudno za nimi nadążyć, lecz firma, która spełni ich wymagania, ma szansę osiągnąć sukces. Jedną z nich jest sieć Plush, która w marcu 2017 roku wprowadziła na rynek nowe oferty Plush ABO za 10, 20 i 25 zł. We wcześniejszych materiałach dokonaliśmy analizy oferty Plush ABO 10 GB i ABO 1 GB, przyszedł więc czas na ofertę Plush ABO 3 GB.

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2017.

Plush na abonament

Oferta Plus ABO 3 GB wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, gdyż wyróżnia się niezależnością oraz interesującym pakietem usług. Klienci, którzy skorzystają z oferty Plusha otrzymają transfer o pojemności 3 GB, możliwość darmowych połączeń do wszystkich krajowych sieci oraz dostęp do nielimitowanego Facebooka.

Sprawdź ofertę Plush ABO 3 GB
PORÓWNAJ OFERTY

To wszystko za jedyne 20 zł miesięcznie. Zainteresowani? Poniżej prezentujemy dokładny cennik usług.

Rozmowy, SMS-y i Internet w Plush ABO 3 GB

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Plush ABO 3 GB:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: 0 (19 gr do wszystkich)
 • MMS-y: 0 (19 gr do wszystkich)
 • Internet: 3 GB
 • cena: 20 zł
 • długość umowy: bezterminowa

Oferta Plush ABO 3 GB:

Plush ABO 3 GB

Za mało Internetu? To żaden problem! Plush oferuje nielimitowany dostęp do Facebooka – jeżeli często z niego korzystasz, to nie musisz się martwić o malejący transfer. Całe 3 GB możesz przeznaczyć do innych celów.

Umowa czy abonament to słowa, które wielu młodych ludzi najchętniej wymazałoby ze swojego słownika. Powodem są częste skojarzenia z przywiązaniem i przymusową opłatą za telefon. Idąc z duchem czasu, Plush przygotował ofertę dającą swoim klientom pełną niezależność. Odbiorcy mają możliwość zakupu, rezygnacji i powrotu do korzystania z oferty w dowolnym momencie.

Dzieje się tak, gdyż Plush ABO 3 GB łączy w sobie zalety telefonu na abonament i na kartę. Wybierając ofertę, klient ma pewność, że co miesiąc będzie otrzymywał pakiet usług określony w umowie. W każdej chwili może jednak zrezygnować z oferty, ponieważ sieć daje mu wolą rękę i zapewnia tzw. „wakacje od Plusha”. Wystarczy jeden bezpłatny SMS o treści WAKACJE na numer 80666, by od następnego okresu rozliczeniowego klient przerwał współpracę.

Plush ABO 3 GB – dla kogo?

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Sieć stara się zwrócić uwagę odbiorców niewygórowaną ceną i pełną niezależnością. Za koszt równoważny kawie w centrum Warszawy klient otrzymuje 3 GB Internetu, darmowe połączenia do wszystkich sieci, a także darmowy dostęp do Facebooka. Na rynku możemy znaleźć oferty kuszące znacznie większą liczbą usług, jednak są one zwykle dostępne w wyższej cenie.

Prześwietlając ofertę Plusha łatwo zauważyć, że marka określiła wyraźny profil klienta docelowego. Plush ABO 3 GB za 20 zł kierowany jest do ludzi, którzy nie chcą przepłacać za korzystanie z telefonu komórkowego. Ponadto, jeśli w pewnym momencie uznają, że chcą skorzystać z innej umowy, Plush daje im do tego pełne prawo.

Podsumowując – niewygórowana cena i niezależność, to klucz do sukcesu oferty Plush ABO 3 GB. Trzeba jednak pamiętać, że osoby częściej komunikujące się za pomocą SMS-ów znajdą lepszą ofertę w Plushu ABO 1 GB.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane połączenia telefoniczne i 3 GB)
 • nielimitowany Facebook
 • bezterminowa umowa
 • pełna niezależność
 • darmowy roaming w roamingu UE

Wady:

 • brak nielimitowanych SMS-ów

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Plusha.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
avatar

Mail kontaktowy:

[email protected]

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: