Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy Plush abonament za 25 zł i oferty z 5G!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Plush abonament 25 zł

Plush wprowadza na rynek nowy abonament za 25 zł miesięcznie! Nowa oferta dostępna jest na stronie operatora od 15 lipca 2021.

Nowa oferta Plush ABO

Operator przez lata oferował pakiety po 25 zł miesięcznie (z telefonem i bez telefonu, w tym z umową bezterminową), ale w styczniu 2021 podwyższył transfer GB i przy okazji ceny do 30 zł. Teraz na nowo będziesz mógł cieszyć się Plushem za 25 zł!

Nowy Plush za 25 zł miesięcznie bez telefonu:

Przejdź do promocji

Nowy Plush za 25 zł miesięcznie z telefonem lub bez (do wyboru):

W związku z obniżeniem cen o 5 zł w podstawowych abonamentach Plusha, maleje też nieznacznie transfer w roamingu z 3,5 do 2,92 GB w UE. Operator nie oferuje już w bonusie 10 GB na YouTube’a i Tik Toka.

To nie koniec zmian w ofercie Plush ABO! Od dziś nowy pakiet za 30 zł otrzyma łączność 5G (zasięg sieci macierzystej Plus GSM), a abonament z paczką internetową 60 GB (także 5G) tanieje do poziomu 50 zł na miesiąc. Transfer w UE wynosi teraz nie 7,01, lecz 5,84 GB.

Nowy Plush 5G za 30 zł z telefonem lub bez (do wyboru):

Nowy Plush 5G za 50 zł z telefonem lub bez (do wyboru):

Którą ofertę wybierzesz? Przez roszady Plusha wiele wskazuje na to, że zajdą też zmiany w naszym comiesięcznym Rankingu Ofert Komórkowych!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: