Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy abonament Plush ABO 50 GB!

Obowiązuje do: odwołania

Plush zmienił swoją ofertę abonamentu. W paru przypadkach podniósł go o 5 zł miesięcznie, ale zwiększył też transfer GB. Największą zmianą jest jednak nowy abonament Plusha z transferem 50 GB!

Nowy Plush ABO 50 GB

Największą nowością jest nowy abonament bez limitu z transferem 50 GB, w tym 7,01 GB w roamingu UE. Kosztuje on miesięcznie 60 zł, a umowa zawierana jest na 2 lata.

Przejdź do promocji ->

Możesz wybrać, czy chcesz dokupić do niego telefon (ceny od 1 zł, osobne raty miesięczne), czy wolisz dysponować samą kartą SIM. Operator zapewnia też:

  • darmowe social media (Facebook, Messenger, Instagram i Whats App)
  • +10 GB na YouTube i Tik Tok
  • Tidal w cenie abonamentu

W abonamencie Plush ABO 50 GB masz też zapewniony stały dostęp do 5G w kwocie abonamentu przez całą umowę. Przypominamy – Plush ponownie przedłużył 5G w swojej ofercie, tym razem do końca marca.

To nie koniec nowości w Plushu! Operator nieco podwyższył ceny dotychczasowych pakietów Plush ABO 10 GB i Plush ABO 15 GB, które kosztowały dotychczas 25 zł. Od teraz cena wynosi 30 zł, ale zamiast 10-15 gigabajtów otrzymasz odpowiednio 15 i 20 GB! Dodatkowo w tym pierwszym pakiecie z umową bezterminową, transfer rośnie z bazowych 15 do 25 GB po 12 miesiącach.

Zmiany dotknęły też Internet mobilny. Plush oferuje już nie 2, lecz 1 pakiet za 30 zł, w którym paczka internetowa rośnie z 40 do 80 GB po 12 miesiącach stażu w sieci.

Już za niedługo okaże się, czy nowe pakiety Plusha zamieszają w naszych miesięcznych Rankingach Ofert Komórkowych!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów