Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Niższe stawki roamingu UE w Plusie

Advertisement
Obowiązuje do: odwołania

Plus obniża dodatkowe opłaty za korzystanie z telefonu komórkowego w roamingu UE. Zmiany w cenniku następują w dniu 10 października. Osoby okazjonalnie wyjeżdżające za granicę wciąż będą mogły się cieszyć darmowymi warunkami roamingu UE (RLAH).

Porównaj oferty GSM

Tańszy roaming UE w Plusie

Zmiany obejmują wszystkich użytkowników na kartę (prepaid) i klientów kontraktowych, którzy od 25 maja tego roku zawarli umowę na abonament (Plus lub Plush) oraz mix i dla firm. Podobnie jak wcześniej, klienci nie będą ponosić dodatkowych opłat, o ile w okresie 30 dni obserwacji nie będą więcej korzystać z roamingu UE lub będą częściej przebywać w krajach Unii Europejskiej (a także Norwegii, Islandii i Liechtensteinie) niż w Polsce.

Plus logo

Nowe stawki prezentują się następująco:

  • 0,03 zł za minutę wykonanego połączenia głosowego (wcześniej 0,07 zł)
  • 0,03 zł za minutę odebranego połączenia głosowego (wcześniej 0,05 zł)
  • 3,73 zł za każdy GB transferu (wcześniej 4,66 zł)

Za wiadomości SMS i MMS wciąż nie są przewidziane dodatkowe opłaty.

Od pewnego czasu Plus nie zapewnia już roamingu UE bez dodatkowych opłat (RLAH) w ofertach prepaid, ale ich użytkownicy otrzymają pakiet 100 minut na połączenia odebrane i wykonane w ramach roamingu UE. Dodatkowo osoby posiadające w kraju paczki internetowe z lejkiem dostaną 0,5 GB do wykorzystania w Unii Europejskiej.

Przejdź do promocji

Niższe stawki roamingu UE w Plusie
5 (100%) 3 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.