Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Abonament telefoniczny, Internet i TV za 60 zł w smartDOM

2
Advertisement
Obowiązuje do: odwołania

Korzystanie z pakietów łączonych oferowanych przez operatorów bardzo często jest opłacalne. Nie inaczej jest z Plusem, który stawia na łączenie różnych usług. Z rabatem smartDOM możesz mieć 3 usługi za jedyne 60 zł.

Porównaj oferty GSM

3w1 za 60 zł w Plusie

W pakiecie smartDOM otrzymasz abonament komórkowy z 2 GB transferu, Internet Domowy 30 GB oraz pakiet telewizyjny. Wszystko to za 60 zł miesięcznie.

Pakiet smartDOM

Oto ceny poszczególnych usług w pakiecie łączonym Plusa:

  • abonament komórkowy – 30 zł
  • Internet Domowy 30 GB – 20 zł (rabat smartDOM -10 zł)
  • pakiet TV 86 kanałów – 10 zł (rabat smartDOM -10 zł)

Umowa trwa 24 miesiące. Łatwo policzyć, że zamawiając wyżej wymienione usługi w komplecie oszczędzamy 20 zł miesięcznie, a więc 480 zł w skali całej umowy w stosunku do 3 indywidualnych umów. Całość dwuletniego zobowiązania wynosi tylko 1440 zamiast 1920 zł. A zaoszczędzić można jeszcze więcej, gdy zdecydujemy się przenieść numer do Plusa.

Operator umożliwia również wybór abonamentu komórkowego z telefonem. Szczególnie polecanym modelem jest Huawei P Smart. W powyższej konfiguracji jego cena wynosi 549 zł na start, a do miesięcznych rachunków należy doliczyć ratę w wysokości 14 zł. Telefon spłacany jest w ten sposób przez 36 miesięcy.

Przejdź do promocji

Abonament telefoniczny, Internet i TV za 60 zł w smartDOM
3.4 (67.27%) 11 głosów

avatar