Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus z nową promocją – „Gigsy za medale”.

1
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje

Sieć Plus w związku z rozpoczętą XXXII Letnią Olimpiadą w Tokio wprowadził nową promocję „Gigsy za medale”. Za każdy zdobyty medal, możesz otrzymać wybrana paczkę internetu i to niezależnie czy masz ofertę na kartę, czy na abonament.

Teraz w ramach promocji otrzymasz 1 GB, 2 GB lub nawet 3 GB za każdy medal zdobyty przez naszych reprezentantów

„Gigsy za medale” są przyznawane za wszystkie medale zdobyte przez reprezentantów naszego kraju. Wielkość bonusu jest zależna od koloru zdobytego krążka. Za każdy brązowy medal, przyznawany jest 1 GB transferu danych, za srebrny medal jest to 2 GB, a za złoty 3 GB. Promocja będzie trwała do 8 sierpnia zarówno w ofercie na kartę jak i w ofercie abonamentowej.

Przejdź do promocji ->

Żeby skorzystać z promocji wystarczy, znajdować się w okresie ważności dla usług wychodzących, czyli posiadać aktywne konto, lub w przypadku usług abonamentowych nie zalegać z płatnościami. Należy także wysłać na numer 80180 bezpłatnego SMS-a o treści MEDAL. Bonus będzie ważny przez 30 dni w przypadku ofert na kartę lub do końca bieżącego okresu rozliczeniowego w przypadku wariantu na abonament.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Łukasz Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Łukasz
Gość
Łukasz

Plus schodzi na dziady, te promocje dające 1 GB internetu to śmiech na sali. Inni dają za samo doładowanie 10 GB, więc z czym do ludu. Do tego „co chwilę: odbierane są wcześniejsze profity.Wkrótce likwidowana jest promocja – rok ważności konta (mówię o ofercie na kartę). Musicie więcej dawać muzyki w Polsacie i więcej inwestować w „gwiazdy” w Polsacie, my chwilowo jeszcze sfinansujemy, ale wkrótce odejdziemy do konkurencjillukash@wo

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów