Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus smartDOM – oszczędź nawet 240 zł na prądzie

avatar
Obowiązuje do: odwołania
smartDOM tańszy prąd promocja

Program smartDOM pozwala oszczędzać nie tylko na Internecie czy telefonie komórkowym. Przenieś prąd do Plusa i kup instalację fotowoltaiczną od Esoleo i zaoszczędź do 240 zł.

smartDOM + fotowoltaika

W smartDOM oszczędzasz na kolejnych usługach Plusa. Im więcej ich dobierzesz, tym więcej zaoszczędzisz w porównaniu do tych wszystkich usług zamówionych w Plusie oddzielnie. Jeden rachunek, wiele usług, więcej gotówki w kieszeni!

W Programie smartDOM możesz mieć np. abonament Plusa:

Przejdź do promocji

Co musisz zrobić, aby skorzystać z tańszej energii elektrycznej?

Kup instalację fotowoltaiczną od Esoleo – przenieś prąd do Plusa i wykorzystaj wszystko co wyprodukowałeś w swojej mikroinstalacji.

Możesz wykorzystać w 100% wyprodukowany przez siebie eko prąd

Nawet 240 zł oszczędności dla klientów smatDOM

Niskie stawki za prąd jeżeli wykorzystasz więcej prądu niż wprowadziłeś do sieci

Minimum formalności przy zawieraniu umowy

Wystarczy że przyjdziesz do punktu sprzedaży Plusa lub Cyfrowego Polsatu z certyfikatem otrzymanym od ESOLEO i podpiszesz umowę. Wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy załatwimy za ciebie.

Kiedy Twoja instalacja będzie produkować więcej prądu niż jesteś w stanie zużyć (np. w lecie), nadwyżka zostanie przesłana do sieci elektroenergetycznej. Z kolei np. w okresie zimowym – kiedy Twoja sieć fotowoltaiczna będzie w stanie wytworzyć zbyt mało energii, której potrzebujesz – 100% nadwyżki będzie bezpłatnie wracało do Ciebie.

Esoleo należy do Grupy Cyfrowy Polsat. Zapewnia atrakcyjne ceny, komponenty wysokiej jakości i serwis posprzedażowy.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: