Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Abonament rodzinny w Plusie – 6 miesięcy za darmo

Obowiązuje do: odwołania
Abonament rodzinny w Plusie

Abonament rodzinny w Plusie

Plus oferuje jedne z najciekawszych ofert rodzinnych. Do wyboru mamy 3 różne taryfy, które różnią się ceną i zakresem abonamentu. Dla osób przenoszących numer Plus oferuje 6 miesięcy za darmo.

Najtańszy pakiet rodzinny z rabatem

Operator przyzwyczaił nas już do darmowych 6 miesięcy za przeniesienie numeru do Plusa. Dzięki temu osoby decydujące się na ten krok opłacają rachunki jedynie przez 18, a nie 24 miesiące, co przynosi oszczędność rzędu aż 25% w skali trwania umowy. Zielony operator oferuje tę promocję również w swoich ofertach rodzinnych (tylko przez Internet), dlatego zarówno najtańszy tego typu pakiet na rynku – JA + Rodzina 69,99 zł za 3 numery – jak i pozostałe będą jeszcze atrakcyjniejsze. Więcej szczegółów na temat abonamentów rodzinnych (w tym również oferty Plusa) znajdziecie w naszym tekście o abonamencie rodzinnym.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.3/5 - (22 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów