Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy router 5G w Plusie za 1 zł na start

avatar
1
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
DBG SpeedBox Router 5G CPE 3

W Plusie debiutuje nowoczesny router 5G. Jest to model DBG SpeedBox Router 5G CPE 3, którego kupisz na start za symboliczną złotówkę.

Plus Internet 5G

A nawet mniej – DBG SpeedBox Router 5G CPE 3 kosztuje na start nawet 0,98 zł. Dostaniesz go w odpowiednim pakiecie Internetu mobilnego, np. za 50 zł miesięcznie z transferem aż 120 GB 5G.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NOWY ROUTER 5G NA PLUS.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Tego nowoczesnego routera kupisz za 0,98 zł w ofercie na 48 rat po 28 zł (razem 1344,98 zł). Umowa na wyżej wymieniony Internet mobilny 5G trwa 24 miesiące, ale pierwszy miesiąc jest za darmo. Masz również możliwość przetestować Internet Plusa 5G, a także urządzenie przez 15 dni.

Zasięgiem najszybszego internetu 5G od Plusa objętych jest już ponad połowa mieszkańców Polski, zarówno z większych jak i mniejszych miejscowości. Równocześnie, Plus nieustannie poszerza również portfolio urządzeń, które obsługują tę technologię – obecnie jest to już ponad 80 smartfonów i routerów. W ofercie operatora pojawiła się właśnie najnowsza propozycja – DBG SpeedBox Router 5G CPE 3.

 

DBG SpeedBox Router 5G CPE 3 jest łatwy w obsłudze, a jego pierwsze uruchomienie jest szybkie i bezproblemowe. Obsługuje nowoczesną i wszechstronną sieć Wi Fi 6, a o wysoki poziom bezpieczeństwa dba wbudowany firewall oraz odpowiedni protokół VPN (L2TP i PPTP). Router może obsługiwać nawet 64 urządzenia jednocześnie oraz obsługuje SMS-y.

Źródło: informacja prasowa Plus.

Jak informuje Plus w swojej informacji prasowej, nowy router świetnie sprawdzi się nie tylko w warunkach domowych, ale też w małych i średnich firmach czy w akademikach.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.4/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

To jest router po prostu Huawei 5G CPE Pro 3 bez marki Huawei.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: