Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home
Obowiązuje do: 31.12.2018

Plus wspiera polską siatkówkę już od 20 lat. Z tej okazji wprowadził rabat w wysokości -20% na korzystanie z usługi Nawigacja Plus.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty GSM

Nawigacja taniej o 20% w Plusie

Z promocji „Nawigacja Plus 20% taniej na 20-lecie siatkówki z Plusem” mogą skorzystać klienci wszystkich usług telefonicznych operatora. Oto przykładowa oferta z telefonem za 1 zł:

Nawigacja Plus taniej

Aby wziąć w niej udział, wystarczy wysłać darmową wiadomość SMS o treści „NAWIGACJA” na numer 80005. Upust -20% oznacza, że usługa będzie kosztować miesięcznie tylko 9,84 zł. Dla nowych użytkowników pierwsze 30 dni korzystania z aplikacji jest bezpłatne. Promocja trwa do końca grudnia bieżącego roku. Aplikacja dostępna jest na telefonach z systemem iOS i Android.

Nawigacja Plus 20proc taniej na 20lecie siatkowki z Plusem - regulamin promocji

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów