Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nawet 6400 GB w Plus na Kartę!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
grafika firmy Plus przedstawiająca młodego mężczyznę prasującego koszulę i jednocześnie spoglądającego na smartfona

Operator Plus wprowadził wczoraj promocję w swojej ofercie prepaid, a więc na kartę. Dostaniesz w niej dostęp do 6400 GB(!) transferu danych, który nigdy nie przepada! W praktyce oznacza to niemal nieograniczony Internet w telefonie. Poza tym kupując nowy starter zyskasz 2 miesiące w cenie 1.

6400 GB w Plus na Kartę

Oto przykładowa oferta na kartę zielonego operatora komórkowego:

Jesteś zainteresowany ofertą i chciałbyś zamówić taniego smartfona 5G?
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI PLUS 6400 GB NA PLUS.PL

Jak informuje Plus w swoim komunikacie prasowym:

Nawet 6400 GB dla wszystkich

 

Z tak dużej paczki gigabajtów mogą skorzystać wszyscy klienci – zarówno nowi, jak i obecni. Zapewni ona możliwość swobodnego oglądania zarówno filmów i seriali w drodze do szkoły czy pracy, długich rozmów video z przyjaciółmi, jak i bezproblemowy dostęp do gier online. Aby ją otrzymać wystarczy doładować konto kwotą za minimum 35 zł, włączyć jeden z pakietów Bez Limitu oraz wpisać specjalny kod: *136*11*6400# i zatwierdzić go przyciskiem słuchawki. Na start przyznane zostanie 900 GB w pierwszym miesiącu, a przez kolejnych 11 miesięcy użytkownik otrzymywał będzie 500 GB co 30 dni (warunkiem jest utrzymanie ciągłości pakietu Bez Limitu przez 12 miesięcy). Łącznie, daje to nawet 6400 GB przez rok. Co ważne, gigabajty nie przepadają.

 

2 miesiące w cenie 1

 

Promocja skierowana jest dla nowych klientów – aktywować ją można jeden raz, do końca września br. Aby ją otrzymać wystarczy doładować konto kwotą za minimum 15 zł oraz wysłać SMS pod numer 80221 o odpowiedniej treści: ZGODA30, ZGODA35, ZGODA40. Każda z liczb oznacza cenę wybranego pakietu: 30 zł za pakiet 30 GB, 35 zł za pakiet 40 GB oraz 40 zł za pakiet 50 GB. Użytkownik otrzyma rabat – 50% na aktywację i pierwsze odnowienie pakietu. Dodatkowo:

 

  • wybierając doładowanie za minimum 10 zł po wysłaniu SMS-a o treści ZGODA pod numer 80087 klient otrzyma 400 GB ekstra na 30 dni,
  • wybierając pakiet za minimum 35 zł automatycznie aktywuje się promocja 6400 GB,
  • wybierając pakiet za minimum 30 zł automatycznie aktywuje się promocja 1500 GB.

 

Z promocji 2 miesiące w cenie 1 oraz z 400 GB ekstra można skorzystać do 30.09.2024 r. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.plus.pl/telefon-na-karte oraz w regulaminie promocji.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: