Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus MIX – Huawei Y6 za 1 zł + bransoletka USB

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Huawei Y6 Plus

W sklepie internetowym Plusa znajdziemy tegoroczną odsłonę Huawei Y6 za 1 zł. Do telefonu otrzymamy prezent w postaci bransoletki USB, a dodatkowy bonus czeka także za przedłużenie umowy lub przeniesienie numeru.

Ładująca bransoleta USB gratis

Huawei Y6 (2017) dostępny jest za symboliczną złotówkę w standardowej i elastycznej ofercie MIX 30. Prezentują się one następująco:

Huawei Y6 Plus

Osoby przenoszące numer do Plusa oraz przedłużające umowę otrzymają bonus w postaci dodatkowych 15 zł na koncie przez pierwsze 6 miesięcy.

W zestawie otrzymamy ponadto bransoletkę USB, dzięki której naładujesz swojego smartfona, prześlesz zdjęcia czy inne pliki. Oferta reklamowana jest w nowym spocie reklamowym Plusa.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów