Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

JA + Mini MIX 20 pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
Obowiązuje do: zakończona
Plus logo

Dwadzieścia lat temu telefon komórkowy wydawał się sprzętem dostępnym wyłącznie dla biznesmenów, prezesów, przedsiębiorców oraz ludzi sukcesów posiadających nadmiar gotówki. Rozwój technologii sprawił jednak, że komórki stały się niemal ogólnodostępne, dzięki czemu wiek i zarobki klientów nie stanowią już problemu podczas zakupu telefonu. W efekcie żyjemy w czasach, w których niemal każda osoba posiadała, posiada lub będzie posiadać telefon komórkowy. Wiedzą o tym doskonale przedstawiciele sieci telefonii komórkowych, którzy starają się stworzyć oferty adekwatne do potrzeb każdego klienta. Jedną z nich jest Plus, który przygotował JA + Mini MIX 20.

JA + Mini MIX 20

Z pakietem JA + Mini MIX 20 z pewnością będzie się kojarzyć liczba sto. Wszystko za sprawą oferty składającej się z darmowych 100 minut do wszystkich sieci, 100 SMS-ów, 100 MMS-ów, 100 minut na telefony stacjonarne, a także 100 MB internetu. Dodatkowo klient otrzyma darmowe minuty do klientów sieci Plus oraz jednorazowy pakiet 4 tysięcy MMS-ów. Wszystko to w cenie 20 złotych miesięcznie.

Sprawdź ofertę JA + Mini MIX 20
PORÓWNAJ OFERTY

Przeglądając pakiet JA + Mini MIX 20 (najtańszy pakiet mix sieci Plus), przypomina on nieco dawne oferty sieci komórkowych, które starały się skusić klientów określoną liczbą bezpłatnych minut i wiadomości SMS. Nikt wtedy jeszcze nie myślał o darmowych SMS-ach, MMS-ach, Internecie i innych możliwościach. Obecnie jednak wszystko się zmienia, a zakres usług poszedł daleko do przodu. Wydawałoby się zatem, iż sto darmówek od Plusa to nietrafiona oferta. Pogląd ten może być jednak mylny, gdyż jest to niewielki pakiet za niewielką cenę skierowany do określonej grupy klientów.

Rozmowy, SMS-y i Internet w JA + Mini MIX 20

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie JA + Mini MIX 20:

 • minuty na komórki: 100 (nielimitowane w Plusie)
 • minuty na stacjonarne: 100
 • SMS-y: 100
 • MMS-y: 0 (4000 w Plusie)
 • Internet: 100 MB
 • cena: 20 zł
 • długość umowy: 24 doładowania

Oferta JA + Mini MIX 20 z telefonem:

Plus logo

Oferta JA + Mini MIX 20 bez telefonu:

JA + Mini MIX 20 – dla kogo?

Plus ma doświadczenie w tworzeniu brandingu przyciągającego uwagę młodych klientów. Dowodem na to jest Plush, którego charyzmatyczna maskotka stała się znakiem rozpoznawczym firmy. W efekcie młodzi ludzi nie muszą korzystać z usług Plusa, by znać firmowego miśka. Tym razem jednak sieć telefonii komórkowej poszła o krok dalej i stworzyła ofertę skierowaną do jeszcze młodszej grupy odbiorców – JA+ Mini MIX 20.

Nietrudno zauważyć, iż JA+ Mini MIX 20 przeznaczony jest głównie do najmłodszych klientów. Młodzieży, która zapłaci za abonament z własnych kieszonkowych, a także dzieci, które otrzymają od rodziców swój pierwszy telefon. Pakiet stu darmowych usług w zupełności zaspokoi oczekiwania najmłodszych, a zobowiązanie miesięczne w wysokości 20 złotych nie nadwyręży żadnego budżetu rodzinnego.

Na typ klienta wskazuje nie tylko pakiet usług, ale także charakter reklamy. Promocja oferty JA+ Mini MIX 20 połączona jest z reklamą filmu „Smerfy Poszukiwacze Zaginionej Wioski”. W związku z tym przedstawiciele sieci zaoferowali swoim klientom, wybierającym usługę, gadżety i pamiątki oraz dodatkową ofertę JA+ MIX Smerfny Zestaw.

Można zatem powiedzieć, że JA+ Mini MIX 20 to oferta komórkowa dla najmłodszych. Bez przepychu, bogatego pakietu i wysokich cen.

Zalety:

 • bardzo niska cena
 • możliwy wariant z telefonem
 • pakiet 4000 MMS-ów do Plusa
 • gadżety i pamiątki związane z filmem

Wady:

 • bardzo skromny zakres usług
 • długoterminowa umowa

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Plusa.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.2/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: