Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Światłowód Plusa za 1 zł nawet przez rok!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Światłowód Plus promocja

Plus przygotował świetną promocję na swój Internet światłowodowy! Możesz w niej zyskać nawet rok światłowodu za 1 zł miesięcznie! Promocja zaczyna się 21 marca.

Światłowód za 1 zł w Plusie!

Promocja operatora na Internet za 1 zł w Plusie właśnie się rozpoczęła! Obejmuje ona pakiet światłowodu z prędkością do 1 Gb/s.

Na czym ona polega? Nowi klienci otrzymają światłowód 1 Gb/s za 1 zł przez 6 miesięcy. Dla osób zdecydowanych na dokupienie abonamentu komórkowego/przedłużenie umowy promocyjna cena będzie obowiązywać przez aż 12 miesięcy!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI PLUS ŚWIATŁOWÓD NA PLUS.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Po roku cena światłowodu wyniesie 60 zł miesięcznie (z uwzględnieniem rabatu 10 zł za pakiet łączony smartDOM i 10 zł za e-fakturę). W skali umowy zaoszczędzisz ponad 800 zł, a to nie wszystko! Przeczytaj oficjalny komunikat operatora.

Promocyjna oferta światłowodowa Plusa na sieciach poza Netią

Na tych samych zasadach z promocji mogą skorzystać także klienci objęci zasięgiem sieci światłowodowej wykorzystującej infrastrukturę Inea, Nexera, Tauron oraz Orange w zabudowie wielorodzinnej oraz jednorodzinnej. W tym przypadku miesięczny abonament za światłowód z prędkością do 1 Gb/s w ramach promocji będzie wynosił 26 zł/mies. przez 6 lub 12 miesięcy.

 

Ponadto, od 21 marca br. Plus obniża opłaty abonamentowe o 10 zł dla wszystkich oferowanych prędkości internetu światłowodowego na sieciach poza Netią. Oznacza to że, po okresie promocyjnym miesięczny abonament za światłowód z prędkością do 1 Gb/s  będzie wynosił 85 zł/mies. zamiast 95 zł/mies. (z uwzględnieniem 10 zł rabatu smartDOM i 10 zł za  e-fakturę).

Źródło: informacja prasowa Plus.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.