Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Laptop techbite tańszy o 400 zł w Plusie z gratisem

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
laptopy techbite promocja

Zdecyduj się na pierwszy laptop techbite w Plusie i odbierz szereg bonusów! Po pierwsze otrzymasz na niego rabat, a po drugie zyskasz pakiet Office w prezencie.

Aktualizacja: promocja jest przedłużona do końca marca lub kwietnia 2022.

Promocja techbite

Promocja dostępna jest w ofercie Internetu mobilnego Plus GSM. Wybierz dowolny laptop marki techbite o pojemności 128 GB.

Tylko teraz otrzymasz laptop techbite z rabatem 400 zł. Na pokładzie jest zainstalowany Windows 10 Pro.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI TECHBITE NA PLUS.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Jak skorzystać z promocji?

  • Kup dowolny model laptopa techbite o pojemności 128 GB w sieci Plus w okresie 18.10 – 31.03.2022.
  • Zapoznaj się z Regulaminem promocji. *Uwaga, promocja nie łączy się z innymi promocjami i akcjami organizowanymi przez Organizatora.
  • Wypełnij Formularz (należy załączyć zdjęcie paragonu lub faktury oraz wpisać numer seryjny zakupionego modelu) i odbierz kod aktywacyjny.

Uwaga! Wg regulaminu promocji trwa ona do końca kwietnia, natomiast na stronie plus.pl i formularzu – którego należy wypełnić do 14 maja aby otrzymać prezent – ma ona trwać do końca marca tego roku.

Zobacz również: najlepsze telefony 128 GB

Pakiet Microsoft Office to m.in. Excel, Teams, Word, Outlook i Powerpoint. Promocja obejmuje także przedłużających umowę w Plusie.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: