Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet LTE w Plusie – laptopy w supercenach

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Plus oferuje świąteczne laptopy w supercenach. Dla klientów zielonego operatora czeka oferta dostępna tylko dla nich - dodatkowe 60 GB za jedyne 25 zł.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Internet LTE z laptopem

Masz już abonament Plusa kosztujący 50 lub mniej złotych? Zmień go na pakiet bez limitu z 72 GB! Z oferty mogą skorzystać te osoby, które podpisały umowę z operatorem co najmniej 3 miesiące wcześniej.

Plus Internet domowy LTE promocja

Jeżeli jednak posiadasz abonament za 49,90 zł i więcej, możesz dokupić ofertę Internet LTE z rabatem smartDOM w ekstra cenie na drugiej karcie SIM. Opłaty są niższe o połowę - cena spada z 50 do 25 zł. Operator oferuje w pakiecie 60 GB transferu na pełnej prędkości. Po jego wyczerpaniu aktywuje się usługa „LTE bez końca”, a w przypadku braku zasięgu LTE prędkość łącza spada do 32 kbit/s.

Jeżeli jednak jesteś nowym klientem Plusa, możesz zamówić za 75 zł (rabat ze 100 zł) ofertę łączoną, na którą składają się:

W każdym przypadku umowa zawierana jest na 24 miesiące. Tylko teraz Plus oferuje laptopy w supercenie:

  • OMEN 15-DC1065NW
  • OMEN 17-CB0000NW

Więcej szczegółów na plus.pl.


>>> Przejdź do promocji <<<

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów