Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Happy Days w Plusie – 2x więcej Internetu mobilnego

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
100 GB za 49,99 zł w Plusie

Szczęśliwe dni w Plus GSM. Do 24 marca możemy zakupić pakiet Internetu mobilnego z dwukrotnie wyższym transferem. W abonamencie za 49,99 zł dostaniemy teraz nie 50, a 100 GB.

100 GB w Plusie

Do zestawu dołączone są routery Huawei B315 lub ZTE MF971V, których opłata ratalna na miesiąc wynosi 18 zł. Oznacza to, że łączna wysokość rachunków będzie wynosić 67,99 zł miesięcznie przez 2 lata. Dokładając opcjonalnie niedrogą ofertę Plus MIX zmieścimy się w 100 zł, a otrzymamy Internet, router, kartę SIM i nowy telefon:

100 GB za 49,99 zł w Plusie

Plus podpowiada jeszcze inny sposób łączenia swoich produktów. Korzystając z programu SmartDOM nie tylko upraszczamy nasze rachunki, ale również je obniżamy – abonament Internetu zmniejsza się bowiem z 49,99 do 25 zł miesięcznie.

Promocja Happy Days trwa do 24 marca. Później w tej samej kwocie Plus będzie oferował standardowy pakiet danych, a więc 50 GB.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.