Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kawa za doładowanie w Plusie

Obowiązuje do: 09.11.2018 lub wyczerpania zapasów

Jesteś klientem na kartę Plusa? A może masz zakupiony pakiet mix tego operatora? Jeżeli tak, to czeka na ciebie promocja z doładowaniem, za którego otrzymasz pyszną kawę gratis.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty GSM

Darmowa kawa w Plusie

Promocja zaadresowana jest do użytkowników ofert Na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36i6, Plus Mix i MixPlus. Oto przykładowy pakiet z telefonem:

Plus bonus doładowanie

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści KAWA na numer 80444. Następnie należy doładować swoje konto w kwocie minimum 30 zł za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego (szczegóły promocyjnego zasilenia telefonu znajdują się w poniższym regulaminie).

Akcja promocyjna trwa do 9 listopada lub wyczerpania kodów upoważniających do odbioru kawy. Każdy numer może otrzymać jeden kod, który można zrealizować do końca bieżącego roku w kawiarniach sieci So!Coffee. Listę obiektów w których można zrealizować darmowe zamówienie oraz kanałów, za pomocą których można promocyjnie zasilić swoje konto, znajdziecie w poniższym regulaminie.

Kawa za doładowanie - regulamin promocji

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów