Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

smartFIRMA w Plusie taniej o 50%

Obowiązuje do: odwołania

Nowość Plusa skierowana dla użytkowników Cyfrowego Polsatu i klientów biznesowych. Mogą oni skorzystać ze specjalnej promocji, w której opłaty za telefon komórkowy i Internet mobilny są niższe o 50%.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty GSM

Plus dla firm -50%

Oto oferta głosowa dla firm z nielimitowanymi minutami, SMS-ami, MMS-ami do wszystkich sieci oraz 12 GB transferu danych:

Plus dla firm rabat 50%

Jej standardowy koszt wynosi 47,97 zł brutto miesięcznie. Dzięki promocji Plusa za to samo zapłacimy jedynie 19,50 zł netto (23,99 zł z VAT). O tyle samo przeceniony jest Internet mobilny 40 GB, za który zapłacimy również 23,99 zł brutto. Istnieje również możliwość zakupienia usługi telefonu stacjonarnego za symboliczną złotówkę.

W smartFIRMIE możemy również wybrać ilość kart SIM na jednym rachunku. Oto ich ceny:

  • 1 karta SIM - 47,97 zł z VAT
  • 2 karty SIM - 71,34 zł z VAT
  • 3 karty SIM - 94,71 zł z VAT

Warunki umowy pozostają na takim samym poziomie (no limit + 12 GB). Dodatkowo można dokupić Internet mobilny 40 GB i pakiet telewizji HD z rabatem 50% (ceny odpowiednio 23,99 i od 29,99 zł z VAT).

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów