Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Disney+ bez opłat nawet przez 2 lata w Netii!

avatar
1
Obowiązuje do: odwołania
Disney+ promocja 2 lata 0 zł

14 czerwca debiutuje platforma Disney+ w Polsce. Będzie ona od razu dostępna w wybranych ofertach Polsat Box, Polsat Box Go, Plusa oraz Netii. W przypadku ostatniego operatora nawet przez 2 lata za darmo!

Promocja Disney+

Oto przykładowe oferty Netii i Plusa (internetowa i głosowa). Od jutra dostaniesz w nich Disney+.

Oto gdzie dostaniesz usługę Disney+ bez opłat:

  • w Polsat Box – pakiety telewizji razem z Disney+ od 35 zł/mies. W ofertach z pakietem L i z pakietami dodatkowymi oraz abonamentem od 100 zł/mies. dostęp do Disney+ w cenie oferty przez całą umowę,
  • w Plusie – bez opłat przez rok w każdym abonamencie głosowym oraz internetowym (Internet 5G/LTE i Plus Światłowód),
  • w Netii – bez opłat przez rok w ofertach szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu oraz pakietach z usługami TV. Bez opłat aż przez 2 lata za połączenie 3 usług abonamentowych (Internet, TV, telefon komórkowy z przeniesieniem numeru),
  • w Polsat Box Go – w nowym pakiecie Polsat Box Go Premium z Disney+, który jest połączeniem ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogatej biblioteki filmów, seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych oraz biblioteki Disney+, w promocyjnej cenie 50 zł/mies.

Źródło: Plus informacja prasowa.

Disney+ to nowa platforma z filmami i serialami Disneya, Pixar, Marvela czy z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Pakiety z Disney+ w telewizji internetowej i telewizji kablowej IPTV Polsat Box zaczynają się od 35 zł.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

W Plusie w każdym abonamencie Disney+ przez rok za darmo :) Konkret

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: