Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Darmowe startery w Plusie

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Darmowe startery w Plusie

Plus Ja+

Od dnia 19.11.2015 Plus rozdaje darmowe startery swoich prepaidów. Jeżeli nie chcemy płacić za nową kartę SIM to powinniśmy się pospieszyć, gdyż promocja trwa jedynie do 13.12.2015 lub do wyczerpania zapasów. To już kolejny rabat Plusa w ostatnim czasie.

Nieśmiała odpowiedź na konkurencję

W ostatnich miesiącach konkurencja Polkomtelu – zwłaszcza operatorzy wirtualni – wprowadziła nowe taryfy swoich prepaidów. Plus swoim posunięciem nie dokonał rewolucji w swojej ofercie, więc nie będzie łatwo odeprzeć ataku m.in. coraz śmielej radzącego sobie na rynku GSM Red Bull Mobile i Vikings Mobile. Do wyboru mamy dwa darmowe startery:

Czy Plus darmowymi starterami zatrzyma pochód nie tylko tańszych, ale często oferujących więcej sieci wirtualnych? Czas pokaże, lecz z pewnością nie będzie to dla niego łatwe zadanie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: