Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przecenione smartfony – Black Friday w Plusie

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Czarny Piątek w Plus GSM

Czarny Piątek w Plus GSM

Czarny Piątek był już w T-Mobile, Play i Orange (a nawet Lajt Mobile), pora więc na Plusa. Również i u niego dostaniemy tańsze smartfony. 

Taniej o blisko 200 zł

W przypadku Plusa przeceny obejmują nie tylko smartfony występujące w abonamencie, ale również w ofertach mix. Oto modele w umowie na abonament, ich cena i plan taryfowy:

Huawei P9 Lite – 1 zł (dotychczas 149 zł):

HTC One A9s – 1 zł (dotychczas 149 zł):

Poniżej ceny modeli w poszczególnych ofertach mix.

LG X power – 1 zł (dotychczas 199 zł):

Huawei Honor 7 Lite – 1 zł (dotychczas 99 zł):

Promocyjne ceny nie ograniczają się tylko do Czarnego Piątku – będą one obowiązywać jeszcze do wtorku, a więc łącznie przez 5 dni. Osoby przenoszące numer do Plusa nie będą musiały płacić rachunków przez pierwsze pół roku trwania umowy.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.7/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: