Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowe bonusy Plusa i CP w ramach akcji #ZostańWDomu

avatar
1
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Grupa CP

Grupa Polsat ogłosiła wdrożenie kolejnych bonusów w ramach akcji #ZostańWDomu. Skorzystają z nich zarówno właściciele ofert mobilnych, jak i stacjonarnych.

#ZostańWDomu

Pierwszym bonusem jest wyłączenie naliczania opłat za transmisję danych przy korzystaniu z serwisu Tidal. Skorzystają z niego właściciele Internetu mobilnego Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Co więcej, klienci Plusa, którzy dotąd nie korzystali z tej platformy muzycznej, otrzymają do niej darmowy dostęp na okres 90 dni. Oto przykładowy abonament z telefonem:

Przejdź do promocji ->

Z 3 miesięcy darmowego Tidala skorzystają właściciele abonamentu oraz pakietów mix i na kartę. Promocja dostępna jest także w Plushu. Po tym okresie można zrezygnować z usługi lub dalej z niej korzystać w kwocie 19,99 zł na miesiąc (30 dni).

Kolejnym bonusem jest udostępnienie 2 dodatkowych kanałów w pakiecie IPLA Plus – Disney Channel i Fox. Mogą z niego skorzystać klienci sieci Plus i Cyfrowego Polsatu. Z kolei dla abonentów telewizji satelitarnej i kablowej w technologii IPTV od CP przewidziano dodatkowe kanały w ramach „otwartego okna”.

Operator przyspieszył ponadto swój Internet stacjonarny (technologie HFC, ETTH i PON) do maksymalnych wartości – nawet do 1 Gb/s.

Bonusy wejdą w życie 20 marca na przynajmniej 30 dni.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Żeby przenieść numer do PLUSa jedyna opcja jest osobista wizyta w salonie z dowodem osobistym. Tyle w temacie akcji #zosatańwdomu

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów