Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowe bonusy Plusa i CP w ramach akcji #ZostańWDomu

avatar
1
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Grupa CP

Grupa Polsat ogłosiła wdrożenie kolejnych bonusów w ramach akcji #ZostańWDomu. Skorzystają z nich zarówno właściciele ofert mobilnych, jak i stacjonarnych.

#ZostańWDomu

Pierwszym bonusem jest wyłączenie naliczania opłat za transmisję danych przy korzystaniu z serwisu Tidal. Skorzystają z niego właściciele Internetu mobilnego Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Co więcej, klienci Plusa, którzy dotąd nie korzystali z tej platformy muzycznej, otrzymają do niej darmowy dostęp na okres 90 dni. Oto przykładowy abonament z telefonem:

Przejdź do promocji ->

Z 3 miesięcy darmowego Tidala skorzystają właściciele abonamentu oraz pakietów mix i na kartę. Promocja dostępna jest także w Plushu. Po tym okresie można zrezygnować z usługi lub dalej z niej korzystać w kwocie 19,99 zł na miesiąc (30 dni).

Kolejnym bonusem jest udostępnienie 2 dodatkowych kanałów w pakiecie IPLA Plus – Disney Channel i Fox. Mogą z niego skorzystać klienci sieci Plus i Cyfrowego Polsatu. Z kolei dla abonentów telewizji satelitarnej i kablowej w technologii IPTV od CP przewidziano dodatkowe kanały w ramach „otwartego okna”.

Operator przyspieszył ponadto swój Internet stacjonarny (technologie HFC, ETTH i PON) do maksymalnych wartości – nawet do 1 Gb/s.

Bonusy wejdą w życie 20 marca na przynajmniej 30 dni.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Yaro

Żeby przenieść numer do PLUSa jedyna opcja jest osobista wizyta w salonie z dowodem osobistym. Tyle w temacie akcji #zosatańwdomu

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów