Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Okazje na plus.pl – 4 wakacyjne zestawy

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Plus promocje wakacje

Plus promuje na swojej stronie internetowej wakacyjne zestawy. Do wybranych smartfonów Samsunga i Huawei oferowane są w prezencie różnego rodzaju gadżety i akcesoria.

Porównaj oferty na abonament

Oferty Plusa na wakacje

Prezenty otrzymamy w poniższym abonamencie Plusa:

Plus promocje wakacje

Przypominamy, że za telefon liczona jest osobna rata do abonamentu. Tak wyglądają opłaty z umową na 24 miesiące i ratami spłacanymi przez 3 lata:

  • Samsung Galaxy A6+ + hamak + ręcznik – 1 zł na start, 50+39 zł miesięcznie
  • Huawei P20 + wood case RL – 1 zł na start, 50+69 zł miesięcznie
  • Huawei Mate 10 Lite + powerbank – 1 zł na start, 50+36 zł miesięcznie
  • Huawei P20 + 360 Camera CV60 – 198 zł na start, 50+69 zł miesięcznie

Plus zezwala oczywiście na dowolną konfigurację abonamentu i rat. Powyższe smartfony dostępne są także w niższych abonamentach. Więcej możliwych opcji znajdziecie na stronie plus.pl.

Przykładowe ceny dotyczą ofert dla nowych i przenoszonych numerów. Oferta dostępna jest również dla przedłużających umowę, ale na nieco innych warunkach (niższa opłata startowa, wyższe raty za sprzęt).

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.