Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Smartfony 5G w Plusie od 199 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Plus GSM 5G

Zastanawiasz się, które smartfony w Plusie obsługują 5G? W miniony poniedziałek zielony operator aktywował sieć najnowszej generacji – to doskonały powód, aby wybrać nowy telefon z 5G.

Telefony z 5G ->

W poniedziałek pisaliśmy o pierwszej komercyjnej sieci 5G, którą założył Plus. Oto najtańszy smartfon z 5G oferowany w abonamencie operatora:

Przejdź do promocji ->

Wszystkie telefony 5G dostępne w Plusie:

  • Huawei P40
  • Huawei P40 Pro
  • Samsung Galaxy S20 Ultra (tymczasowo niedostępny)

Dwa pierwsze modele oferowane są również przez submarkę Plusa, a więc w Plushu. Z całą pewnością zielony operator będzie uzupełniał swoją ofertę o kolejne telefony obsługujące sieć 5G!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: